Steven Gerrard wyjeżdża do Arabii Saudyjskiej, aby trenować i zacząć kłusować gwiazdy swojego starego klubu (Liverpoolu)

Po opuszczeniu Aston Villi Steven Gerrard miał szansę pozostać w Premier League, a West Ham United i Leicester City zaoferowały mu pracę, ale opuścił Europę i udał się do Arabii Saudyjskiej, aby objąć drużynę Manda. Gerrard, który został nowym menedżerem, pokazał swoje podejście do sprowadzania silnych zawodników.

Po przybyciu do Arabii Saudyjskiej rozpoczął rekrutację, a na jego liście pojawili się gracze, którzy grali w jego starym klubie (Liverpoolu), a mianowicie były strzelec Liverpoolu Sadio Mane i obecny kapitan Liverpoolu. Były strzelec Liverpoolu Sadio Mane i obecny kapitan Liverpoolu Henderson są na jego liście. Sadio Mane gra obecnie dla Bayernu Monachium i w tym sezonie nie grał dobrze dla Bayernu. Mane nie grał dobrze dla Bayernu w tym sezonie, ponieważ kontuzje uniemożliwiły mu grę na tym samym poziomie, co w Liverpoolu. W połączeniu z pogłoskami o konflikcie między Mane i Sane, który spowodował, że Bayern stracił do niego zaufanie, szanse na to, że Gerrard będzie chciał sprowadzić Mane są nadal wysokie.

Henderson dołączył do systemu młodzieżowego Sunderland FC w wieku 7 lat. W 2011 roku Henderson przeniósł się do Liverpool FC i pomógł drużynie wygrać Puchar Ligi Angielskiej w swoim pierwszym sezonie w klubie. 15 lat później został kapitanem Liverpoolu, a w sezonie 2018-19 Henderson poprowadził drużynę do szóstego w historii trofeum Ligi Mistrzów. Trudność dla Gerrarda, aby rzucić gałązkę oliwną, aby go sprowadzić, byłaby ogromna, nie tylko w obliczu opinii publicznej kłusownictwa jego starego klubu, ale także cytowania bardziej pożądanej ceny, a Liverpool niekoniecznie musi jeszcze pozwolić Hendersonowi odejść.

Daman Associates skontaktowało się już z obydwoma zawodnikami, a Gerrard rozmawiał z nimi osobiście. Czy uważasz, że Gerrardowi uda się sprowadzić tych dwóch zawodników Liverpoolu?