Manchester United wciąż zabiega o Leona Goretzkę, ale Bayern żąda wysokiej ceny

Sky Sports donosi, że Manchester United wciąż poluje na Leona Goretzkę, ale Bayern żąda za jego zwolnienie kwoty rzędu 40-50 milionów euro. Chociaż Manchester United podpisał już kontrakt z pomocnikiem Chelsea Masonem Mountem, nadal jest zainteresowany Leonem Goretzką.

Manchester United nadal ma nadzieję na podpisanie kontraktu z Leonem Goretzką tego lata, a jeśli Leon Goretzka zostanie wystawiony na sprzedaż przez Bayern, to nie tylko Manchester United może być nim zainteresowany, ale oczekuje się, że będą nim zainteresowane jeszcze 2 lub 3 inne czołowe kluby. Obecnie menedżer Bayernu Thomas Tuchel planuje grać Konradem Laimerem
Przy obecnych planach menedżera Bayernu Thomasa Tuchela, aby partnerować Konradowi Laimerowi i Joshua Kimmichowi w środku pola, czas gry Leona Goretzki zostanie ograniczony, a umowa może być wykonalna, jeśli zajdzie taka potrzeba, zwłaszcza jeśli sam Leon Goretzka będzie chciał odejść.

Jeśli jednak Bayern otrzyma ofertę w wysokości od 40 do 50 milionów euro, wówczas możliwe będzie odesłanie Niemca, w zależności od tego, czy Manchester United lub inny klub będzie w stanie zapłacić taką kwotę.