Jak popularny jest Messi w Miami? Debiutancka koszulka, której nie mógł zdobyć żaden z jego kolegów z drużyny

Kurtyna opadła na debiuty Messiego i Busquetsa jako nowych graczy Miami. Messi spełnił oczekiwania i strzelił gola w ostatniej minucie, dając Różowym zwycięstwo w meczu Miami International przeciwko Cruz Azzurri.

Messi i Busquets weszli na boisko jako zmiennicy w drugiej połowie meczu. Messi szybko przejmował piłkę i stwarzał wiele okazji strzeleckich swoim kolegom z drużyny, gdy tylko wchodził na boisko, ale przeciwnicy byli również bardzo silni i bardzo szczelnie bronili Messiego.

Dopiero w 94. minucie meczu międzynarodowa drużyna z Miami otrzymała rzut wolny, a Messi oddał bezpośredni strzał na bramkę. Piłka po kopnięciu Messiego uformowała bardzo dokładną parabolę i wleciała bezpośrednio do bramki, pomagając Miami International zdobyć punkt. Różowa koszulka Messiego z numerem 10 Miami International była przesiąknięta potem przez cały mecz, a wygrana z Cruz Azul była idealnym sposobem na zakończenie jego debiutu.

Po meczu sam Messi podbiegł do linii bocznej i uściskał młodych kibiców, po czym wrócił na boisko, by wraz z drużyną świętować ten historyczny moment. Kolega z drużyny Tyc Sports powiedział w wywiadzie, że chciał debiutancką koszulkę Messiego, ale jego koledzy z drużyny wyrwali mu ją, a niektórzy z nich próbowali nawet podrzeć koszulkę Messiego.

To pokazuje, że Messi jest bardzo popularny w Miami International. W przyszłości, z Messim i Busquetsem na pokładzie, Miami International będzie jeszcze silniejsze.