Riyadh Crescent zapłaci Bernardo Silvie 70 mln dolarów opłaty transferowej i 50 mln dolarów rocznej pensji

Najnowszy oficjalny raport Riyadh Crescent pokazuje, że zespół podpisał kontrakt z Bernardo Silvą z Manchesteru City, za którego Riyadh Crescent zapłaci opłatę transferową w wysokości 70 milionów euro, oprócz kontraktu w wysokości 50 milionów euro rocznie przez dwa sezony, a obie strony podpisały również opcję przedłużenia umowy o jeden sezon.

Wraz z odejściem Bernardo Silvy, pragnienie Riyada Mahreza, aby dołączyć do Arabii Saudyjskiej, aby zarobić pieniądze, jest w zasadzie nieosiągalne, do tej pory wiele gwiazd przyciąga wysoka pensja w Arabii Saudyjskiej, zrezygnowało z gry w oryginalnej drużynie lub własnych marzeniach, aby udać się do Arabii Saudyjskiej, aby zarobić pieniądze. W tym roku strona saudyjska wchłonęła niezliczone gwiazdy i potężnych graczy i oczekuje się, że mecze tutaj będą jeszcze lepsze, zamiast skupiać się na Cristiano Ronaldo, jak zwykle. Jednak niektórzy gracze zostali potępieni przez niektórych fanów i media z powodu ich wyboru Arabii Saudyjskiej, ale nie wpłynęło to na proces dołączania do saudyjskiej drużyny.

Bernardo Silva również będzie następny w kolejce do Riyadh Crescent i nie wiadomo, jaki impuls wniesie do tego zespołu, który był również wybitny w poprzednim sezonie.